Jak nakupovat

Vrací se Na našich webových stránkách Vám plná spokojenost představuje naši nejvyšší prioritu pro dlouhodobé podnikání mezi námi, nabízíme návratovou instrukci. Než se chcete vrátit zboží, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu a diskutujte o nejprve problému.
Pokud chcete vrátit své položky, informujte nás prosím e-mailem nebo živým rozhovorem nejprve s uvedením důvodu a čísla objednávky pro návrat do 7 dnů od obdržení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Všechny položky musí být zaslány zpátky spolu s původním balíčkem. Všechny balíčky by měly být odeslány trasovatelným způsobem. Nejsme zodpovědní za balíčky ztracené při přepravě. Věnujte prosím pozornost tomu, že originální poplatky za dopravu jsou nevratné. Před odesláním objednávky nás prosím kontaktujte se všemi vašimi otázkami a obavami.
Výměny
Do 7 dnů od zakoupeného data, pokud zjistíte, že výrobky, které jste si vybraly, neuspokojují vás z hlediska barvy nebo velikosti, je nám líto, že nebude vyměněn. Pokud je však naše chyba, může být vrácena a nahrazena za následujících podmínek. Musíte nám vrátit produkty v původním balení; produkty by neměly být používány stejně.
Když obdržíme produkty zaslané okamžitě zpět, vyměníme je za nové a vrátíme vám zpět. Poplatky za zaslání náhradních výrobků, které vám dodáme, by vám měly být účtovány. Před odesláním položek k výměně převezměte prosím nejprve dodatečné náklady na dopravu. Jakmile je platba dokončena, nahrajeme vám odeslané položky.
Vrácení platby Pokud si přejete dostat vrácení peněz, připíšeme kreditní nebo debetní kartu původního kupujícího za částku zaplacenou bez poštovného. Dovolte nám, aby Vám bylo vráceno 3 pracovní dny od obdržení vráceného zboží za účelem zpracování náhrady. Jakmile bude transakce dokončena, obdržíte potvrzovací e-mail. Uvědomte, prosím, až deset pracovních dnů, aby se finanční prostředky projevily na vašem účtu.
Zrušení
Pokud jste objednávku zadali a chcete ji později zrušit, kontaktujte prosím zástupce zákaznického servisu co nejdříve. Je nám líto, že po odeslání objednávky nemůžeme zrušit objednávku. Děkuji za pochopení. Pokud trváte na zrušení vaší objednávky, dodržujte naše zásady vrácení. Z částky úvěru se odečte částečný nenávratný poplatek z kreditní karty.
zpět